ACEMA Credit Czech je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů nebankovních úvěrů na českém trhu. V roce 2018 získala licenci poskytovatele nebankovních úvěrů od ČNB a zařadila se tak mezi špičkové poskytovatele nebankovních úvěrů, co se týče důvěryhodnosti a kvality poskytovaných služeb.

ACEMA je na českém úvěrovém trhu od roku 2000. Mezi nejdůležitější hodnoty patří schopnost reagovat rychle na požadavky klientů a přistupovat k nim s maximálním osobním přístupem.

ACEMA poskytuje zajištěné úvěry pro fyzické osoby a zajištěné či nezajištěné úvěry podnikateům a firmám na území České republiky.

Bondster je českou FinTechovou společností která zprostředkovává investice do půjček. Bondster propojuje investory z řad široké veřejnosti s důvěryhodnými poskytovateli půjček. Otevírá tak nové možnosti pro investory, kteří mohou díky Bondster vydělávat nadstandardní výnosy až 10% ročně.


jak to funguje

PůjčMéFirmě - zprostředkuje vaši žádost

10 minut

Rychlé a snadné vyplnění žádosti online. Ihned vás budeme kontaktovat.

 

Acema - rychlé posouzení žádosti

48 hodin

Shválení vaší žádosti již do 48 hodin. Vaši půjčku bude posuzovat a profinancuje ACEMA, významný poskytovatel nebankovních půjček. Díky tomu získáte peníze rychle na účet.

Bondster nabídne váš úvěr investorům

snizeni uroku

 Vaše půjčka bude vystavena na trhu investic Bondster. Díky proinvestování úvěru soukromými investory dojde ke snížení finanční náročnosti u vašeho úvěru.

  • Maximální flexibilita
  • Jednoduchá žádost online
  • Nízké úroky od investorů
  • Transparentní podmínky

P2P investování či financování (peer-to-peer) je moderní a inovativní koncept, který navzájem propojuje žadatele o úvěr s lidmi, kteří naopak pro své peníze hledají vhodné zhodnocení formou výnosných investic. Celý proces půjčování peněžních prostředků či jejich investování se tedy obejde bez tradičních finančních prostředníků, jakými jsou banky. Proto také bývají P2P půjčky mnohdy levnější a dostupnější než klasické bankovní úvěry. O veškerou správu finančních operací, a s ní spojenou administrativu, se stará zprostředkovatel úvěru.

Proč žádat o úvěr na Mojepujcka.cz

  • Vše vyřídíte online – veškerá komunikace probíhá pomoci e-mailu, příp. telefonu. Není tedy třeba žádost o úvěr podávat fyzicky na místě.
  • Individuální přístup – každá žádost o úvěr je posuzována individuálně na základě podkladů poskytnutých žadatelem i z výsledného prověřování bonity a platební schopnosti v různých veřejných i interních systémech.
  • Variabilnost – žadatel může použít úvěr na financování zásob, pohledávek, pracovního kapitálu, investice do firmy či zlepšení cash flow.